Burn

Burn Mac için

Süper basit ve etkili DVD / CD yazıcı

Mac'imi ilk aldığımda, Burn kurduğum ilk uygulamalardan biriydi. Bir diski yakmak istediğimde çok fazla yaygara ve şişirilmiş uygulamalara ihtiyacım yok - sadece işi hızlı bir şekilde yapacak bir şey istiyorum. Eğer aynı iseniz, Burn'i...Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Çok basit ve kullanımı kolay
  • Farklı yanıklar için farklı sekmeler

DEZAVANTAJLAR

  • Çok fazla dokümantasyon veya yardım özelliği yok

Mükemmel
9

Mac'imi ilk aldığımda, Burn kurduğum ilk uygulamalardan biriydi. Bir diski yakmak istediğimde çok fazla yaygara ve şişirilmiş uygulamalara ihtiyacım yok - sadece işi hızlı bir şekilde yapacak bir şey istiyorum.

Eğer aynı iseniz, Burn'i seveceksiniz. Yanık ses, video ve veri diskleri ve disk görüntüleri ve kopyaları yakmak için süper hafif ve basit bir uygulamadır. Burn, HPS +, UDF, Joliet, DVD Video, VCD, SVCD, Divx, Cue / Bin ve Toc gibi tüm ana formatları ele alır. Burn, Ses CD'leri ve MP3 disklerini VCD, SVCD, DVD ve DivX diskleri gibi video disklerine yakmaktan her şeyi alır.

Yanık da üç çeşit görüntü yakmanızı sağlar: normal disk görüntüleri, cue / bin görüntüleri ve TOC görüntüleri. Ayrıca, bir veri diskinin basit bir kopyasını gerçekleştirebilirsiniz. "Tam uyumlu bir DVD Diski Oluştur" seçeneğini seçtiyseniz ve Video sekmesini seçmiş olmanıza rağmen, DivX disklerini yakarken dikkatli olun. Bunu yapmayı başaramadım ve DivX filmlerimin neden DVD oynatıcımda oynatacağını anlayamadım.

Basit, ne yaparsa yaygara ve parlak değil, Burn Mac OS ile standart olarak gelmelidir.

DVD-Video disklerini yazma ile ilgili bir sorunu giderir. Bir joliet uzun dosya hack (103 karakter) için destek eklendi. (mkisofs'a teşekkürler). 'Apple Intermediate Codec' video dosyaları ile ilgili bir sorun düzeltildi. Bazı en boy oranı sorunları düzeltildi. Burn'de tekrarlanabilir Audio-CD iso dosyalarını yapmak için bir .isoInfo dosyası oluşturur. Ses CD disklerini kopyalama düzeltmeleri (çökebilir). Sabit Fransızca yazım hatası (teşekkürler: Alexandre Leroux). Mono ses dosyaları ile Sabit sorun (sincap sorunu :-) giderir. Sabit NTSC VCD boyutu (çubukları hesaplamak için kullanılır). NTSC DVD veya SVCD'ye Sabit DV dönüştürme. Güncellenmiş dönüştürme motoru, yeni ffmpeg ikili dosyaları (FFmpeg geliştiricilerine teşekkürler). Mp4, m4v ve mov dosyaları ile bazı senkronizasyon sorunları giderildi. DVD mpg'ye dönüştürülürken, avi dosyalarının Ac3 sesi kullanılır. QuickTime bölümleri için destek eklendi. Sabitleme / çıkarma ayarı (yakıldıktan sonra) (Teşekkürler: Brian D. Wells.). Diğer hata düzeltmeleri.

Değişiklikler

  • DVD-Video disklerini yazma ile ilgili bir sorunu giderir. Bir joliet uzun dosya hack (103 karakter) için destek eklendi. (mkisofs'a teşekkürler). 'Apple Intermediate Codec' video dosyaları ile ilgili bir sorun düzeltildi. Bazı en boy oranı sorunları düzeltildi. Burn'de tekrarlanabilir Audio-CD iso dosyalarını yapmak için bir .isoInfo dosyası oluşturur. Ses CD disklerini kopyalama düzeltmeleri (çökebilir). Sabit Fransızca yazım hatası (teşekkürler: Alexandre Leroux). Mono ses dosyaları ile Sabit sorun (sincap sorunu :-) giderir. Sabit NTSC VCD boyutu (çubukları hesaplamak için kullanılır). NTSC DVD veya SVCD'ye Sabit DV dönüştürme. Güncellenmiş dönüştürme motoru, yeni ffmpeg ikili dosyaları (FFmpeg geliştiricilerine teşekkürler). Mp4, m4v ve mov dosyaları ile bazı senkronizasyon sorunları giderildi. DVD mpg'ye dönüştürülürken, avi dosyalarının Ac3 sesi kullanılır. QuickTime bölümleri için destek eklendi. Sabitleme / çıkarma ayarı (yakıldıktan sonra) (Teşekkürler: Brian D. Wells.). Diğer hata düzeltmeleri.

mac için Yardımcı Öğeler ve Araçlar en fazla indirilenler

Burn hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×